Připravujeme nový ročník Plesu Hotelu International, který se uskuteční 2.3.2024

Ples

Tradice & Elegance

Náš první hotelový ples se konal přesně před šedesáti lety.

Letošní 60. ročník je důkazem toho, že si tato událost našla své místo na společenském žebříčku města. Jedná se o významnou tradici. Svou exkluzivitou místa a neopakovatelnou atmosférou přidává na věhlasu.

Užijte si jubileum společně s námi.

Nechte se inspirovat

Jubileum se snoubí s noblesou, tradicí a elegancí jeho hostů. Je vyjádřením magické atmosféry a pohody.

Stejné jubileum – 60 let – slaví také hvězdná rocková kapela – OLYMPIC. Společná oslava bude vrcholem programu. Velkolepý program doplní tradičně LEOŠ MAREŠ v roli moderátora.

Kreativní gastronomie patří vždy k vrcholným zážitkům plesu, vše v dokonalé souhře k prostředí, které Vás obklopuje.

Prostě být u toho je otázkou prestiže.

Prostory plesu

Rozmanitost sálů nabízí mnoho možností, jak si večer užít. V každém z nich, kde se ples odehrává, je pro Vás připraveno překvapení v podobě pestrého programu a nevšedních kulinářských zážitků.

Hlavní sál

Hlavní program plesu, centrální pódium a parket, nespočet tanečních i zábavních vystoupení, bary, exkluzivní raut. To vše a mnohem více v centru dění hlavního sálu.

Restaurace Lucullus

Restaurace Lucullus Vás překvapí svým komfortem a pestrou gastronomickou nabídkou na dosah. Živá vystoupení, taneční parket, výjimečná atmosféra.

Siesta

Impozantní restaurace Siesta s nádechem luxusu je variantou pro klidnější posezení s přáteli mimo hlavní dění plesu. Působivý hudební program pro poslech hraje u vstupu do těchto prostor.

Salon Matal

Nedaleko hlavního dění plesu, ale přitom v klidnější části hotelu poblíž hlavního gastronomického centra. Program hudební skupiny Vás provede neopakovatelnou atmosféru večera.

Narozeninový program

Leoš Mareš

Olympic

Olga Lounová

Jazzika

Top orchestr Jana Smolíka

Šumichrást Malbohar